تبلیغات
سایت دیدنی های شهر رشت و استان گیلان - پیام تسلیت رییس جمهوروسران قوا درپی درگذشت آیت ا... محمدی گیلانی

در پی درگذشت آیت ا... محمدی گیلانی سران قوا با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت این عالم ربانی را تسلیت گفتند .

در پیام دکتر حسن روحانی رییس جمهور آمده است: ضایعه درگذشت عالم مجاهد  / اسوه اخلاق و تقوا آیت ا.... محمدی گیلانی موجب تاثر و تاسف عمیق شد این شخصیت والامقام در طول عمر با برکت خود به تربیت صدها نفر از فضلای حوزه علمیه قم اهتمام ورزید و نقش موثر ایشان در نهضت اسلامی و پس از پیروزی انقلاب در قوه قضاییه و نیز حمایت بی دریغ برای تحقق آرمان های امام و رهبری وحضور فعال و موثر در مجلس خبرگان رهبری و شورای نگبهان تنها بخشی از خدمات آن عالم بزرگوار است .

همچنین رییس مجلس شورای اسلامی نیز با ارسال پیامی درگذشت آیت ا... محمدی گیلانی را تسلیت گفت. در پیام علی لاریجانی آمده است: آیت ا... محمدی گیلانی از مبارزان انقلاب اسلامی و از یاران متعهد و نزدیک امام خمینی بود که سال های متمادی و در سمت های گوناگون و خطیر خدمات فراوانی به کشور و نظام عرضه کرد.

رییس قوه قضاییه هم با صدور پیامی درگذشت آیت ا... محمدی گیلانی را تسلیت گفت: در پیام آیت ا... آملی لاریجانی آمده است : این عالم بزرگوار منشا خدمات ارزنده در حوزه های علمیه ودستگاه قضا بود .هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری نیز در پیامی ارتحال عالم ربانی آیت ا.. شیخ محمد محمدی گیلانی را تسلیت گفت ./

 

منبع : خبر گیلان
:: مرتبط با: اخبار روزانه گیلان , اخبار سیاسی گیلان , ــــــــــــــــ اخبار استان ـــــــــــــــــ ,
ن : پویا
ت : جمعه 20 تیر 1393