تبلیغات
سایت دیدنی های شهر رشت و استان گیلان - سینما زیتون رودبار افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، سینما زیتون رودبار پس از سال‌ها تعطیلی دقایقی پیش با حضور مسئولان انجمن سینمای ایران، استان و شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیر عامل انجمن سینمای جوان ایران در حاشیه افتتاح سینما زیتون در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار اظهار کرد: سینمای رودبار سال‌ها تعطیل بود و امروز با افتتاح آن جشن برگزار کردیم.

حمید فرخنده‌کیش با بیان اینکه انجمن سینمای ایران پنج سالن سینما را آماده افتتاح دارد، تصریح کرد: سینمای رودبار ششمین سالن است و به‌زودی در آبادان و برازجان سالن سینما مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی آموزش و تولید را از عمده فعالیت انجمن سینمای ایران برشمرد و گفت: انجمن سینمای ایران در 31 استان و 59 شهر کشور نمایندگی دارد و در زمینه شناسایی افراد مستعد برای کمک آموزش و تولیدات آنها فعالیت می‌کند.

مدیر عامل انجمن سینمای جوان ایران کاربرد دو شاخه کاری این انجمن را برگزاری جشنواره و آشنا کردن افراد متعهد به سینما و آموزش فیلم‌سازی عنوان کرد.

به گزارش فارس، امروز با حضور مسئولان سینمایی کشور فیلم مزارشریف در سینما زیتون رودبار با حضور عوامل تهیه کننده و بازیگران فیلم نمایش داده می‌شود.
:: مرتبط با: ــــــــــــــــ اخبار استان ـــــــــــــــــ , اخبار روزانه گیلان ,
ن : پویا
ت : چهارشنبه 14 مرداد 1394