تبلیغات
سایت دیدنی های شهر رشت و استان گیلان - تیم فوتبال سبحان داروی رشت قهرمان لیگ برتر گیلان شد

تیم فوتبال سبحان داروی رشت عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل را کسب کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایرنا ، تیم فوتبال سبحان داروی رشت عصر پنجشنبه در هفته پایانی لیگ برتر گیلان با پیروزی برابر تیم شاهین بندرانزلی ، به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان گیلان (جام گیل) در فصل ۹۵-۹۴ دست یافت.

در هفته بیست و ششم و پایانی لیگ برتر فوتبال استان گیلان تیم فوتبال سبحان داروی رشت موفق شد در رشت برابر تیم شاهین بندرانزلی قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر حریفش به برتری دست یابد تا با کسب ۵۵ امتیاز مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کند.

همچنین تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی با کسب ۵۳ امتیاز در مکان دوم این رقابت ها قرار گرفت و تیم فوتبال مرغ مادر صومعه سرا نیز با کسب ۵۰ امتیاز در رتبه سوم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل قرار گرفت.

تیم فوتبال سبحان داروی رشت با کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، به عنوان نماینده این استان در مسابقات لیگ دسته سوم کشور در فصل آینده حضور خواهد یافت.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، ۱۴ تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت پرداختند.
:: مرتبط با: ــــــــــــــــ اخبار استان ـــــــــــــــــ , اخبار روزانه گیلان , اخبار ورزشی گیلان ,
ن : پویا
ت : یکشنبه 9 خرداد 1395